Nina Hodneland, daglig leder Norsk kulturhusnettverk har kontor på Sentralen i Oslo, Øvre Slottsgate 3.
Tlf: 93441471, nina@kulturhus.no

Kontaktinfo til styret i NKN :
Rolf-Cato Raade rolf-cato@stormen.no
Anne M Rasmussen anne@arendalkulturhus.no
Andreas@bolgenkulturhus.no
Marit Glimstad marit.glimstad@olavshallen.no
Ole Tobias Lindeberg Ole@oseana.no

Faktura bes sendes elektronisk til:
Norsk Kulturhusnettverk
v/Nina Hodneland, nina@kulturhus.no

Del